Lazio lagunes kuue minutiga koost, Marseille ja RB Leipzig pakkusid tõelise etenduse

Avavoorus 4:2 võidu teeninud Lazio näis edasipääsus kinni olevat, kuid erinevalt oma linnanaabrist AS Romast, ei suudetud hingega lõpuni pallida ning austerlased üllatasid itaallasi nelja minutiga.

Teisel poolajal hakkas äkitselt juhtuma, kui Lazio suutis kaotusseisu jääda. Siis oli veel kõik kenasti, kuid neli minutit hiljem suudeti juba kolmeväravalises kaotusseisus olla ning poolfinaalipääs hakkas kaugenema.

Itaalia vutt tegi sel nädalal võimsa etteaste Meistrite liigas, kui Juventus ja AS Roma sisu näitasid, kuid Lazio suutis korraliku häbipleki ikkagi tekitada.

Julm tempo pandi peale Marseille’is, kus mängu jooksul vahetus edasipääseja korduvalt: kokku löödi seitse väravat ning polnud veel kümmet minutitki täis, kui skoor oli 2:1.
Leipzig võttis teisel poolajal eduseisu küll tagasi, kuid Dimitri Payeti oivaline sooritus viis prantslased poolfinaali lävele ning lisaajal skooriti veel korra.