fbpx
Close

Cityt õpetanud Liverpoolil seisab ees leebem katsumus

Avatar

Foto: Imago-Focus Images/Scanpix

Premier League’is ja Meistrite liigas suudeti liigaliidrile ja karikasarja favoriidile Manchester Cityle koht tõeliselt kätte näidata, näidates vutimaailmale, et Liverpool ja Jürgen Klopp ei tee nalja, vaid nõuavad tõsiselt oma kohta Euroopa jalgpalli ladvikus.

Nüüd, kui jääb vaid oodata poolfinaali loosi, saab Liverpool võtta asja rahulikumalt, sest kodus mängitakse tabelis 11. kohal paikneva Bournemouthiga. Ei mingeid ülitehnilisi pallivõlureid, keda pidevalt survestada või välkkiireid ja osavaid ääreründajaid, keda takistada: Bournemouthi vastu ei pea sellise intensiivsusega mängima.

Sel hooajal võttis Liverpool võõrsil 4:0 võidu, kuid hooaeg varem oli seis teisiti: Bournemouth võitis kodus 4:3 ja Anfieldil palliti 2:2 viiki. Nüüd on aga Mohamed Salah, kes skooris ka 4:0 võidumängus korra, Liverpoolis ja egiptlane tahab rekordeid purustada ning tiimi edasi viia.

Ei ole imestada, kui Salah lööb ka Bournemouthi vastu värava: City vastu sai mõlemas mängus jala valgeks, miks mitte kodus nõrgema tiimi vastu? Optibet on sellest teadlik ja 1.4-kordselt raha tagasi saamine pole just eriline lotovõit, aga arvestades egiptlase hoogu, siis näib see kui tasuta rahana.

Hoopis huvitavam on panustada Ragnar Klavanile: tegi mees Evertoni vastu täismängu ja väisas ka Meistrite liiga veerandfinaali korduskohtumist, miks ei peaks meie au ja uhkus olema ka Bournemouthi vastu põhis?

Eestlane on olnud platsil väga distsiplineeritud ja sel hooajal pole ta Premier League’is veel kollast kaarti näinud. Aga miks mitte seekord? Mõni kontrarünnakut peatav viga või muu taktikaline käik võib alati juhtuda. Klopp ei paneks seda pahaks ka. Raha seitsmekordselt tagasi, kui Viljandi Viiking võtab kaardi.

scroll to top