fbpx
Close

Mitu korda El Clasicot vilistanud kohtunik eilsest olukorrast: see polnud penalti!

Avatar

Foto: Imago-Xinhua/Scanpix

Eilne penaltiintsident Meistrite liiga veerandfinaali korduskohtumises lõi intriigid lõkkele: Juventuse omanik Andrea Agnelli süüdistas UEFA-t itaallastele liigategemises, punase teeninud Gianluigi Buffon kostitas kohtunikku krõbedate sõnadega. Teenekas kohtunik aga andis mõista, et vilemees eksis penaltiotsusega.

Väljaande AS-ile kohtuniketeemalisi küsimusi puudutav Eduardo Iturralde sõnas, et kohtunik poleks pidanud 11 meetri karistuslööki määrama. Iturralde on mees, kes on vilistanud kolmel korral El Clasicot ehk Hispaania gigantide omavahelist vastasseisu; Euroopas on ta olnud vilemeheks nii Meistrite liiga grupifaasi kui Euroopa liiga play-offides, mainimist tasub ka MM- ja EM-valikmängude vilistamine.

Iturralde võttis olukorra kokku: “seljatagant oli küll kontakt, aga see polnud piisav penalti määramiseks.” See on hetkel vaid palsamiks Juve haavadele, mis enam miskit ei muuda. Väärib tõdemist, et punase kaardi saanud Buffon saadeti Bernabeult ära ovatsioonide saatel, sest 40-aastase vanameistri jaoks oli see suure tõenäosusega viimane kohtumine Meistrite liigas.

scroll to top