Pealeht / Klubid / Laporte: Sergio Ramos on maailma parim keskkaitsja
Foto: Reuters/Scanpix

Laporte: Sergio Ramos on maailma parim keskkaitsja

Manchester City talendikas kaitsemängija Aymeric Laporte teab, mida karjäärilt tahta – tema eesmärgiks on saada Euroopa parimaks keskkaitsjaks. 64 miljonit eurot maksnud prantslane kiitis Real Madridi kaptenit Sergio Ramost, nimetades teda maailma parimaks ja keda enda eeskujuks võtta.

Jaanuarikuus Cityga liitunud keskkaitsja on end mänginud Pep Guardiola tiimis algkoosseisu ning tõestanud enda kaitse- ja sööduoskusi, pälvides hispaanlase usalduse. “Kas ma tahan saada Euroopa parimaks kaitsjaks? Muidugi – milline mängija ei tahaks? Sergio Ramos on aga ilmselt maailma parim keskkaitsja ning teame, et peame tema standarditest paremad olema, kui soovime olla Ramosest etemad mängijad,” rääkis ta Goalile.

32-aastaner Ramos näitas enda pahapoisilikku stiili Meistrite liiga finaalis, kui džuudovõttega tegi ta Mohamed Salahi karjääri tähtsaima mängu olematuks, sundides egiptlase väljakult lahkuma. “Tippu jõudmiseks peabki teistmoodi käituma ning tavatuid asju tegema, nagu Ramos on teinud,” selgitas Laporte.

Prantslane võrdles ka La Ligat, kus ta Bilbao Athleticu eest mängis, Premier League’iga ning erinevalt teistest Hispaanias mänginutest, meeldib talle Inglismaal väga. “Premier League on La Ligaga veidi sarnnae aga füüsilisem, ent ma naudin seda. Olen füüsilisemat mängu nautinud alates esimesest päevast ja tunnen end kui kodus. Iga trenn tuleb kõvasti vaeva näha, muidu kaugele ei jõua – unustage igast imenipid ja võlutrikid, sest edasi viib ainult pühendumine ja kõva töö.”

Vaata lisaks

Mourinho pole treeneritööd kunagi niivõrd armastanud kui praegu, sest hetkel on nii raske

Manchester Unitedi juhendaja Jose Mourinho selgitas Sky Sportsile, et armastab treeneritööd meeletult ning kirg töö …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga