Pealeht / Klubid / Mourinho selgitas, miks Bailly ei saa mänguaega
Foto: Reuters/Scanpix

Mourinho selgitas, miks Bailly ei saa mänguaega

Läinud suvel 30 miljoni euro eest Manchester Unitediga liitunud elevandiluuranniklane Eric Bailly pole Premier League’is algkoosseisu kuulunud alates augustikuust saadik ning kokku on kaitsja teinud vaid kaks kohtumist avavilest alates. Peatreener Jose Mourinho selgitas, miks ta mängitab Bailly asemel keskkaitsepaari Chris Smalling-Viktor Lindelöfi.

“Meil on viis kaitsjat ning on keerukas leida parimat kombot – ma ei mõtle mitte ainult mänguomaduste, vaid vigastusaldisuse osas. On keerukas head paari kokku panna, kui mõni on vigastustealtim ning kestab vaid üks-kaks mängu. Tähtis on aga järjepidevus ning kokkumäng ehk pidev vahetamine ning muutmine teeks elu veelgi raskemaks,” rääkis peatreener mängueelsel pressikonverentsil.

“Smalling ja Lindelöf mängivad palju paremini kui läinud hooajal. Siis on meil veel Phil Jones, Marcos Rojo ja Eric Bailly. Püüan neid hoida motiveerituna, aga hetkel on seis selline, et Rojo on pidevalt vigastatud ning saame kasutada Jonesi ja Baillyd, kui vaja. Eric küll laupäeval ei mängi, aga ärge üllatuge, kui ta mängib teisipäeval Meistrite liigas,” jättis Mourinho otsad lahtiseks.

Vaata lisaks

Premier League’i õhuvõitluste kuningas hoiatas videokorduste kasutuselevõtu eest

Inglismaa koondise keskkaitsja Harry Maguire kiitis videokorduste rakendamise ideed, ent tõi välja, et sellega kaasnevad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga