fbpx
Close

Pettunud Mourinho: kaotasime kaks, mitte ei võitnud ühe punkti

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Manchester United tegi koduväljakul Crystal Palace’iga väravateta viigi, ajades staadionil mängu vaadanud publiku punasärkide kahvatu esituse tõttu vilistama ja kritiseerima. Peatreener Jose Mourinho ei jäänud tulemusega ilmselgelt rahule ja tõdes, et ei võidetud mitte üht, vaid kaotati kaks punkti.

“Tänane mäng pidi olema heaks alguseks kaheksamängulisele perioodile, mis lõpeb selle kalendriaasta lõpus. Tulemus on frustreeriv. Me teadsime nende nõrkusi, aga polnud piisavalt agressiivsed – andsime neile aega ning ruumi, samuti ei survestanud neid piisavalt. Püüame mängupilti parendada ja dünaamilisemaks muuta,” rääkis Unitedi loots mängujärgselt.

Keskkaitsja Chris Smalling tundis, nagu oleks mängu kaotanud. “Mida rohkem aeg edasi, seda frustreeritumaks muutusime. Teadsime, et peame jõuludeks olema esinelikus. Rohkem sääraseid päevi ei saa endale lubada – peame kokku hoidma ning edasi liikuma, aga kõik on tulemuses meeletult pettunud,” rääkis ta BBC Sportile.

Palace’i loots, Premier League’i vanim peatreener Roy Hodgson oli silmnähtavalt õnnelik. “Me võinuks sellest mängust suurema õnne korral rohkemgi välja pigistada. Olen mängijate üle uhke ja rohkemat on patt tahta. Mängu lõppfaasis mängis United sirgjoonelisemalt ja pani meie kaitseliini proovile, kuid saime hakkama. Nad ei suutnud eriti ohtlikke võimalusi siiski luua,” rääkis endine Inglismaa koondise juhendaja.

scroll to top