fbpx
Close

Guardiola 4:0 võidust: tegime liialt pallipuuteid ja söödukvaliteet polnud piisavalt hea

Avatar

Pep Guardiola ja Riyad Mahrez. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester City naasis koondisepausilt võimsa 4:0 võiduga West Hami üle. Tulemusest hoolimata polnud peatreener Pep Guardiola mängupildiga rahul ning tõi välja mitmed kitsaskohad võidukas etteastes.

Leroy Sane, Raheem Sterlingu ja David Silva väravatest juba 34. minutiks 3:0 eduseisu nautinud City oli võõral väljakul veenvalt üle, aga Pep nõuab oma mängijatelt rohkemat. “Kiidan neid tulemuse eest, sest koondisepausilt klubi juurde naasmine pole kerge. Nagu näete, siis pärast pausi on suurtiimid nagu Real Madrid, Müncheni Bayern ja Manchester United liimist lahti ehk 4:0 tulemus on väga hea,” kiitis hispaanlane.

“Kõigest hoolimata peame olema järjepidevad – oleme tagasihoidlik tiim ning täna polnud me oma parimas mahlas, tehes liialt pallipuuteid ning söödukvaliteet polnud piisavalt hea, kuid jooksime väga innukalt,” rääkis Pep Match of the Day saates.

Tihe mängugraafik Guardiolat ei heiduta, sest tema sõnul teavad ta abilised, millal kellele kui kauaks puhkust anda ning kuivõrd intensiivseid trenne teha.

scroll to top