Pealeht / Klubid / Guardiola 4:0 võidust: tegime liialt pallipuuteid ja söödukvaliteet polnud piisavalt hea
Foto: Reuters/Scanpix

Guardiola 4:0 võidust: tegime liialt pallipuuteid ja söödukvaliteet polnud piisavalt hea

Manchester City naasis koondisepausilt võimsa 4:0 võiduga West Hami üle. Tulemusest hoolimata polnud peatreener Pep Guardiola mängupildiga rahul ning tõi välja mitmed kitsaskohad võidukas etteastes.

Leroy Sane, Raheem Sterlingu ja David Silva väravatest juba 34. minutiks 3:0 eduseisu nautinud City oli võõral väljakul veenvalt üle, aga Pep nõuab oma mängijatelt rohkemat. “Kiidan neid tulemuse eest, sest koondisepausilt klubi juurde naasmine pole kerge. Nagu näete, siis pärast pausi on suurtiimid nagu Real Madrid, Müncheni Bayern ja Manchester United liimist lahti ehk 4:0 tulemus on väga hea,” kiitis hispaanlane.

“Kõigest hoolimata peame olema järjepidevad – oleme tagasihoidlik tiim ning täna polnud me oma parimas mahlas, tehes liialt pallipuuteid ning söödukvaliteet polnud piisavalt hea, kuid jooksime väga innukalt,” rääkis Pep Match of the Day saates.

Tihe mängugraafik Guardiolat ei heiduta, sest tema sõnul teavad ta abilised, millal kellele kui kauaks puhkust anda ning kuivõrd intensiivseid trenne teha.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Mourinho pole treeneritööd kunagi niivõrd armastanud kui praegu, sest hetkel on nii raske

Manchester Unitedi juhendaja Jose Mourinho selgitas Sky Sportsile, et armastab treeneritööd meeletult ning kirg töö …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga