fbpx
Close

Emery tunnistas, et kartis Arsenali tööintervjuud: ma polnud sellise olukorraga harjunud!

Avatar

Unai Emery. Foto: AFP/Scanpix

Unai Emeryst on saanud Arsene Wengeri mantlipärija ja praeguse seisuga tundub hispaanlane olevat õige valik. Mees ise aga heitis pilgu tagasi ning rääkis Marcale, et kartis tööintervjuud oma nadi inglise keele pärast.

Praegu Arsenalist AC Milani lahkunud Ivan Gazidis valis välja kaheksa kandidaati ning Emery osutus valituks just hea intervjuu pärast. “Varasemad tiimid nagu PSG, Sevilla, Moskva Spartak ja Valencia tegid mulle niimoodi pakkumise, et olin nende ainus valik. Ma polnud harjunud võistlema teiste kandidaatidega töökoha pärast ning enda soove ja ideid selgitama. Valmistasin end intervjuuks põhjalikult ette ning kartsin, et mu ingliskeele oskus on takistuseks, kuid juhtkond ei näinud selles mingit probleemi,” ütles Euroopa liiga spetsialist.

Emery rääkis ka tema kokkupuutest Wengeriga. “Enne Arsenali peatreeneriks saamist ei uurinud ma Arsene’ilt mitte midagi tiimi kohta. Olen temaga vaid korra kokku puutunud. Austan Wengerit väga, ent olenemata tema antud infost olin kindel, et pean asju muutma. Ütlesin mängijatelegi, et alustame täiesti nullist ning isegi nüüd, neli kuud hiljem, ütlen siiani, et oleme alles alguses!”

scroll to top