fbpx
Close

Guardiola selgitas, mis teeb Premier League’ist maailma raskeima liiga

Avatar

Pep Guardiola ja David Silva. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Cityga läinud hooajal oma esimese Premier League’i tiitli võitnud Pep Guardiola on klubiga purustanud mitmeid liigarekordeid, kuid säärased saavutused on paljude meelest Pepi puhul normaalsed – Barcelonaga ebainimlikult edukas olnud treener seadis enda standardi meeletult kõrgele, ent mees ise kinnitas, et Inglismaa kõrgliiga on sundinud teda arenema.

Praegu kolmandat hooaega Manchesteri sinist klubi juhendav 47-aastane hispaanlane rääkis Sky Sportsile, et ta on palju parem loots kui legendaarset Barcelonat juhendades. “Olen praegu parem kui olin Saksamaal ning palju-palju parem kui Barcelona ajal. Nüüd tunnen, et olen parem, sest pidin siinse liiga eripäradega kohanema. Teeme praegu sellist tööd, mis on pannud maailma meid vaatama ning see on fantastiline,” rääkis Pep.

Liiga liidrid kohtuvad laupäeval võõrsil West Hamiga ning peatreener selgitas, mis teeb Premier League’ist maailma raskeima. “Mängude rohkus, see graafik, ilm ning kohtunikud, kes iga tugevama kontakti puhul utsitavad siiski edasi mängima. Samuti on liigas palju konkurente, kellega rinda pista. Tegemist on ainsa liigaga, kus võib viis-kuus tiimi võita.”

scroll to top