fbpx
Close

Lampard on Chelsea eesotsas jätkuvalt võiduta, kuid teab, mida võitmiseks teha

Avatar

Frank Lampard. Foto: EPA/Scanpix

Chelsea jaoks on Premier League alanud nadilt, kui pärast kaht vooru ollakse jätkuvalt võiduta ning täna teeniti Leicesteri vastu esimene punkt. Peatreener Frank Lampard ei jäänud teise poolajaga rahule, kuid teab, mismoodi võitma hakata.

Oma debüütvärava sai kirja mullu Derbys laenul olles just Lampardi käe all mänginud Mount, kelle jaoks oli tabamus väga eriline. “Olen selles klubis olnud alates kuuendast eluaastast saadik ning sellistest hetkedest unistadki – esimene kodumäng ja värav samas matšis ehk mul oli õnne. Tulemuse osas oleme aga pettunud,” sõnas ta Sky Sportsile.

Lampard oli mängu algfaasiga ülirahul, kuid tiim tegi mõne taktikalise apsu, mis lõpuks saatuslikuks sai. “Alustasime fantastiliselt ning võinuksime olla kahe või kolme väravaga ees. Pärast väravat aga lasime neil mängu tagasi tulla ning teise poolajaga pole ma üldse rahul. Andsime neile liiga palju kontrarünnakuid, olime palliga liialt tormakad ja lubasime neil kontrolli haarata. Saame vaid peeglisse vaadata, sest kohe kui surve alla sattusime, tekkis kerge paanika ning pall ei liikunud nii, nagu võinuks. Peame mängu initsiatiivi kohe tagasi haarama ning iseloomu näitama. Kolmapäeval [Liverpooli vastu Superkarika finaalis] näitasime seda iseloomu, kuid täna jäi sellest puudu,” tõdes ta.

scroll to top