fbpx
Pealeht / Inglismaale / ÜLLATUSDIIL: Franck Ribery võib tulla Premier League’i!
Franck Ribery ja Arjen Robben. Foto: Imago Images/Scanpix

ÜLLATUSDIIL: Franck Ribery võib tulla Premier League’i!

Müncheni Bayernis end maailma parimate ääreründajate sekka mänginud prantslane Franck Ribery jättis Baierimaa gigandiga eelmisel hooajal hüvasti ning on sellest suvest saadik olnud vabaagent. Üllatuslik lüke võib toimuda aga Goodison Parkil, kus Evertonis sahistatakse võimalikust üleminekust, vahendab Liverpool Echo.

36-aastane kuulus Bayerni ridadesse 2007-2019 aastatel, kui mängis end 2006. aasta MM-il tipptiimide radarile. 2013. aastal valiti ta UEFA poolt parimaks Euroopas mängivaks jalgpalluriks, 2008 ja 2013 kuulus ta UEFA sümboolsesse koosseisu.

2013. aastal võideti Meistrite liiga ning üleüldse oli see ääremängija jaoks parim aasta – valiti ta UEFA Superkarika parimaks mängijaks, Bundesliga sümboolsesse koosseisu, liiga väärtuslikeimaks mängijaks ning sai nominatsiooni ka FIFA sümboolses algkoosseisus. 2013. aastal saavutas ta kolmanda koha Ballon d’Ori valimistel.

 

saleapp.ee

Vaata lisaks

ÜLDINE PAHAMEEL: Premier League’ klubide peatreenerid survestavad liigat üleminekuakna osas

Premier League’is sulgub üleminekuaken enne esimest vooru, mis väldib pallurite liikumist liiga esimeste voorude ajal, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga