fbpx
Close

Kümnest kümme võitnud Arsenali peatreener: tiim oli ainult esimese pooltunni kadunud

Avatar

Henrikh Mkhitarjan (paremal). Foto: Action Images/Reuters/Scanpix

Unai Emery peatreeneriks määramine on toonud Arsenalisse ülivõimsa hingamise, mille abiga on hakatud jõudsalt Premier League’i tippu kuulunud tiimilt tolmu maha pühkima: kümme järjestikust võitu saavutati viimati üksteist aastat tagasi ja võit tõstis Londoni klubi kõigest kahe punkti kaugusele liidritest.

Kodus Hector Bellerini omaväravast taha jäänud, ent Mesut Özili ning vahetusest sekkunud Pierre-Emerick Aubameyangi väravatest 3:1 võidu võtnud tiim tegi Emery rõõmsaks. “Alustasime natuke uimaselt, ent teine poolaeg oli väga hea, avapoolaja lõpp samuti. Tiim oli ainult esimese pooltunni kadunud,” rääkis hispaanlane mängujärgselt.

“90 minuti vältel muutusime aina paremaks ning suhtumine ja kvaliteet olid meie mängu juures head. See võit oli väga tähtis ning võtsime selle teenitult,” lisas Emery. Kui eelmise peatreeneri Arsene Wengeri käe all oli Mesut Özil klubist peaaegu lahkumas, siis nüüd on sakslane end taasleidmas. “Igas trennis näitab Özil enda pühendumust. Tiim on ühtne ja kõik aitavad üksteist. Terve tiim tegi väga hea mängu ning ka Mesut oli väga hea,” kiitis Euroopa liiga spetsialist enda “number kümmet”.

scroll to top