fbpx
Close

Superstaar, kes väravat seekord ei tähista, on naasmas sinna, kus kõik alguse sai

Avatar

Cristiano Ronaldo. Foto: SIPA/Scanpix

Kui Meistrite liiga alagrupid kokku loositi, hõõrusid paljud käsi suurest rõõmust kokku: Paul Pogba vs Juventus, Manchester Unitedile ära öelnud Leonardo Bonucci vs United ning kahe tiimi igipõline rivaliteet Meistrite liigas saab jätku. Kõik see on kena, ent fookus on mehel, kes on tagasi oma tähelennu stardipakkudel – Cristiano Ronaldo on tagasi Old Traffordil.

Ja nüüd oma ekstreeneri Jose Mourinhoga vastamisi asuv portugallane austab Unitedit oma elu lõpuni – sügav austus Sir Alex Fergusoni vastu on jääv ning Ronaldo kinnitas, et skoorimisel ta tabamust ei tähista. “Ma võitsin siin nii palju ning mäletan, kui võimsalt mind siin toetati. Fännid ja klubi on fantastilised,” kiitis ta mängueelsel pressikonverentsil.

United ja Juventus pole ametlikus mängus kohtunud juba viisteist ja pool aastat, kui tollasel Delle Alpil võtsid inglased magusa 3:0 võidu ja väravad said kirja Ryan Giggs ja Ruud van Nistelrooy. Järgmisel hooajal oli Ronaldo juba Unitedi rivistuses.

H-alagrupis on Juventus võtnud kahest mängust kaks võitu ja hoidnud väravasuu puhtana, United tegi koduväljakul väravateta viigi Valenciaga, ent nemadki on suutnud hoida taga nulli. Mõlemad peatreenerid on teadatuntud taktikud, Mourinhot võib pidada veidi kaitsvama suunitluse viljelejaks.

“Juventus on olnud viimasel viiel aastal tõsine tiitlinõudleja: nad on viimased seitse liigahooaega tulnud esikohale ning neil on tiimis väga eriline mängija, kes suudab mängu muuta. Seetõttu on alust arvata, et nad pole sel hooajal mitte pelgalt tiitlinõudlejad, vaid midagi enamat,” kiitis Mourinho vastast.

Intrigeerivat vastasseisu kannab üle TvPlay Sports, mis alustab ülekandega teisipäeva õhtul kell 21.50.

scroll to top