fbpx
Close

ÜLEVAADE: kui kiiper on vooru parim…

Avatar

Jordan Pickford. Foto: SIPA/Scanpix

9. mänguvoor pakkus palju välku ja pauku täie raha eest – tõrjutud penaltid, unustusse vajunud Ballon d’Ori klausliga mehe tuhast tõusmine, (taas) vahetusest sekkunud gabonlane ning Manchester City vananev keskväljavalvur, kes kõmmutas nahkkera ristnurka. Kellega mindi alt ja kes tõi kastanid tulest välja?

Polnud üllatus, et Benjamin Mendy tõi kümme punkti ja pääses sümboolsesse koosseisu; mingil määral on Pierre-Emerick Aubameyangi vahetusest sekkumise järel kahe värava skoorimine juba harjumuseks saamas, kuid Anthony Martiali kaks tabamust Chelsea vastu ning Cardiffi ründaja Winston Reidi punktisaldod panevad natuke mõtlema. On mõistetav, et Martial on praegu Fantasy kuumim nimi, keda lisatakse oma tiimi kõige rohkem.

Aga ei Martial, ei Reid ega neliteist punkti toonud City keskväljamees Fernandinho valitud vooru parimaks: see au kuulus 15 punktiga (nagu Martialilgi) Evertoni kiiprile, penaltitõrje ning puhta lehega hiilanud Jordan Pickfordile.

Keda viidi uue vooru eel tiimist välja? Nii Liverpooli kui Spursi mehed pidid ruumi tegema teistele mängijatele: kui Sadio Mane vigastus on müümiseks arusaadav, siis Trent Alexander-Arnold teeb silmnähtavalt ruumi heas hoos olevale Mendyle: 68 548 mängijat müüsid Liverpooli mehe ja 67 321 korral toodi Mendy sisse. Numbrid enam-vähem klapivad.

Välja läksid ja Manchester Cityga kohtuvad Spursi mängijad eesotsas Lucas Moura ja Harry Kane’iga. Tottenhami väravamasin pole enda püssi viimastel voorudel eriti paukuma saanud ning pärast kahte tabamust Huddersfieldi vastu sai MM-i parim väravakütt kirja vaid 86 minutit ja taga nulli.

scroll to top