fbpx
Close

Kroos tiimikaaslase Bale’i vigastuspausist: see pole kuigi usutav

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Madridi Reali poolkaitsja Toni Kroos rääkis Saksamaa ajakirjale Realtotal.de, et meeskonnakaaslase Gareth Bale’i olukord on pehmelt öeldes kummaline ja näib, nagu Walesi koondislane valetaks.

30-aastane Bale sai viimases EM-valikmängus vigastada ning pole pärast seda oma koduklubi Reali juurde naasnud. Mees ravis end vahepeal ka Londonis, kuid ootamatult on ta valmis nüüd koondist jällegi esindama. Meedias on pikalt räägitud, et Reali peatreeneri Zinedine Zidane’i ja Bale’i läbisaamine pole hea ning väidetavalt olevat taas sellele teemale hoogu andnud 1. oktoobri Meistrite liiga 2:2 mäng Club Brugge vastu, kus Bale oli kuuldavasti täiest terve, aga Zidane otsustas ta pingile jätta. Kroosi sõnul tundub aga kahtlane, kas vahepealsel ajal on Bale üldse vigastatud olnud.

“Jah, see paistab olevat ebamugav ja mittesobilik aeg, kui naased rahvuskoondise juurest, kui pole oma klubi eest mänginud, ja olla seejärel taas vajalikus vormis, et esindada uuesti koondist. Ajastus ei paista olema parim, aga loodan, et kui ta siia tagasi tuleb, on ta hea, ja olen veendunud, et vajame endiselt tema kvaliteeti mitmetes tänavuse hooaja mängudes,” sõnas Kroos.

Kas Kroosi arvates Bale lahkub Realist? “Ma ei tea, mis hakkab juhtuma. Ta oli juba suvel lahkumas. Pärast midagi sellist pole kerge loota, et kõik on korras, aga mul on ettekujutus, et ta on väga motiveeritud meie eest mängima.”

scroll to top