fbpx
Close

Wenger: Ramsey tahtis tegelikult Arsenali jääda

Avatar

Aaron Ramsey. Foto: Reuters/Scanpix

Endine Londoni Arsenali peatreener Arsene Wenger avaldas, et Walesi koondislane Aaron Ramsey ei tahtnud tegelikult klubist lahkuda, kuigi on nüüd pallimas Itaalia tippmeeskonnas Torino Juventuses.

Poolkaitsja positsioonil tegutsev Ramsey liitus Arsenaliga 2008. aastal ning jõudis Wengeri käe all kümme hooaega pallida. Pärast seda olevat ta loobunud lepingupikendusest Arsenaliga ning liikus vabaagendina tänavu Juventusesse. Samas väidab Wenger, et Ramsey soov oli Inglismaale jääda.

“Enne, kui ma sealt lahkusin, kohtusin temaga korra, ja ta tahtis Arsenali jääda. Neil oli kokkulepe ja klubi tuli selle juurde tagasi, nagu ma aru sain. Püüdsin pikka aega tema lepingut pikendada, aga mõnikord avaldavad ka mängijate agendid suurt mõju. Iga üleminek on erinev ja sa pead aru saama, kes avaldavad otsuste tegemisel mõju või mitte. Ramsey puhul aga tean, et tema soov oli jääda,” rääkis Wenger beIN Sports.

Kas Wengeri arvates tegi Ramsey õige otsuse Juventusega liitumisel? “Kui ta mängida saab, siis küll. Nagu Ruud Gullit ütleb, siis pead võitma, aga kui oled 27- või 28-aastane, siis need on su jalgpallurikarjääri parimad aastad. Kui sa ei saa vanuses 27-32 mängida, on sellega raske toime tulla. Sa saad 21-, 22- või 23-aastaselt kannatlik olla… oled valikus või mitte. Kui aga saad 27-aastaseks, siis pead mängima.”

scroll to top