Leicester ja Chelsea endiselt võimsad, Tottenham ja Arsenal libastusid järjekordselt

Leicester City mängijad. Foto: Action Images/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga 12. vooru laupäevastes mängudes olid tabeli tippudest võidukad Liecester City ja Londoni Chelsea. Tottenham Hotspuril ei õnnestunud liiga uustulnukat üle mängida.

Aina jõulisemat minekut näitav Leicester oli tänavu seitse kohtumist võitnud ja nüüd lisandus sinna veelgi üks juurde. Arsenaliga lõppes poolaeg koduväljakul küll 0:0, kuid 68. minutil avas skoori Jamie Vardy ja 75. minutil vormistas James Maddison lõpptulemuseks 2:0. Kuigi Kahuritel on Alexandre Lacazette’i, Pierre-Emerick Aubameyangi ja Nicolas Pepe näol piisavalt ründejõudu, siis Leicester suutis teha 19 pealelööki Arsenali kaheksa vastu ning raamilöögid olid seejuures 7:1 Leicesteri kasuks.

Chelsea sai samuti hooaja kaheksanda võidu kirja, kui Crystal Palace alistati Tammy Abrahami ja Christian Pulisici teise poolaja tabamuste toel 2:0. Tottenham piirdus koduplatsil aga 1:1 viigiga Sheffield Unitediga. Heung-Min Son viis Londoni klubi 58. minutiks ette, aga Sheffieldi eest vastas George Baldock 78. minutil.

Leicesteril ja Chelseal on võrdselt 26 punkti ette näidata ja sellega asutakse tabelis vastavalt teisel ning kolmandal kohal. Mängu vähem pidanud Manchester City on 25 punktiga neljas. Sheffield tõusis aga viiendaks, olles kuuendal positsioonil oleva Arsenaliga kogunud 17 punkti. Tottenham jätkab 14 punktiga 12. kohal.

Reedel peeti 12. vooru esimene mäng ära, kui Watford võitis võõrsil 2:0 Norwich Cityt.