fbpx
Close

Koondise lävele tõusnud Watfordi poolkaitsja püüab fookust hoida Premier League’il

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Watfordi keskväljamees Will Hughes on sel hooajal alustanud igas Premier League’i voorus põhikoosseisus ning tema stabiilsed esitused on püüdnud ka Inglismaa koondise peatreeneri Gareth Southgate’i tähelepanu. Hughes ise koondisekutset aga pikisilmi ei oota ning kavatseb keskenduda pigem klubivutile.

Neljapäeval avalikustatavas koondise nimekirjas võib esmakordselt ilutseda ka Hughesi enda nimi, ent 23-aastane mõtleb teistele tegevustele. “Olen algusest saadik öelnud, et tahan keskenduda vaid Premier League’ile ja saada mitu järjestikku mängu põhikoosseisu. Nüüd on see saavutatud ja praegu tahan teha hea liigahooaja. Eks näis, mis tulevik toob,” ütles Watfordi mängija kohalikule väljaandele Observer.

Peatreeneri Javi Gracia käe all särama löönud mees lõikab kasu lootsi taktikalisest muudatusest, kus Hughes saab pallida paremal äärel, mis võimaldab tal keskväljale sisse lõigata. “See on nauditav. Arvan, et te näete, kuidas me kõik üheskoos võitleme. Oleme sel hooajal head mängu näidanud ja oleme ründeliinis suutnud liikuda ning mängida vägagi organiseeritult, mis on meid kõvasti aidanud.

scroll to top