fbpx
Close

Itaalia meedia: Manchester United plaanib tuua hullumeelse, mitmeid tiitleid võitnud duo

Avatar

Antonio Conte. Foto: Action Images - Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi juhtkond on nii uue peatreeneri kui spordidirektori otsinguil ning Itaalia väljaande Corriere dello Sporti andmetel on pilk peale pandud Juventuses suurepärast koostööd näidanud Beppe Marotta ning Antonio Contele. Just Jose Mourinho Chelsea-tiimi üle võtnud Conte tüüris sinisärgid Premier League’i meistriks ning ajalugu kipub end kordama.

Mõlemad mehed ehitasid Juventuse üles ning just Conte oli see, kes Itaalia gigandi tagasi Serie A valitsejaks tõstis. Tema taktikalised lükked muutsid Andrea Pirlo ning Paul Pogba ülitähtsateks lülideks, samuti tekkis tema käe all ikooniline kaitsetrio Andrea Barzagli, Giorgio Chiellini ja Leonardo Bonucci. Marotta oskuste ning tutvuste abil toodi tiimi palju pallureid, kes saadi võrreldes konkurentidega palju odavamalt kätte või keda teised osta ei söandanud.

Marotta suhtumine üleminekutesse on täpselt see, mida United vajab: praegu ülemaksmise ning ebavajalike mängijate soetamise küüsi langenud klubi ei saa endale pikalt raha raiskamist ning aja kulutamist lubada, sest vahe linnarivaali Manchester Cityga ning vihavaenlase Liverpooliga aina suureneb.

scroll to top