fbpx
Close

Alisson tunnistas, et nuttis, kui liitus Liverpooliga

Avatar

Foto: TASS/Scanpix

Suvel maailmarekordilise summa eest AS Romaga hüvasti jätnud ning Liverpooli siirdunud Alisson on toonud klubile vajaliku kindluse nii väravasuul kui kaitseliinis. Brasiillane tunnistas, et Roomast lahkumine oli väga raske ning ta nuttis, kui üleminek ära kinnitati.

Jürgen Kloppi FaceTime’i pikkadest kõnedest hoolimata oli Alissoni jaoks Liverpooliga liitumine raske. Jah, puurivaht mõistis Kloppi ambitsioone, plaane, mõtteid ja ideid, ent südames oli ta siiski AS Romaga. “Olin Roomas nii õnnelik ning kaalusin ka sinna jäämist, kuid mul on suured ambitsioonid ning sama võib öelda ka Liverpooli kohta. Serie A pole Premier League’ist kaugel, Itaalia on lihtsalt veidi teistsugusem ning mitte nii intensiivne,” ütles ta ESPN-ile.

“Roomast lahkumine oli raske. Nutsin koos naisega väga palju. Aga ma tegin professionaalse otsuse ehk astusin oma karjääriredelil sammu edasi ning tänu minule sai Roma suure summa. Oma peas otsustasin minna Liverpooli, kuid mu süda oli pisaraist tulvil. Veetsin Roomas kaks erilist aastat, mu tütar sündis seal ning mul on seal palju vutiväliseid sõpru,” rääkis Alisson avatult.

scroll to top