fbpx
Close

Guardiola võib Meistrite liigas ning kohtumises Liverpooliga teha üllatusliku lükke

Avatar

Pep Guardiola koos abitreeneri Mikel Artetaga. Foto: Imago/Scanpix

Manchester City on jälle olukorras, kus nende vasakkaitsjad ei saa meeskonda pallimurul aidata: vigastustega on väljas nii Benjamin Mendy kui tegelikkuses poolkaitsjana mänginud, ent olude sunnil vasakkaitsja rolli täitnud ja seal hakkama saanud Fabian Delph. Cityl seisab sel nädalal ees kaks ülitähtsat kohtumist, kui Meistrite liigas peab kindlasti võitma Hoffenheimi ning nädalavahetusel kohtutakse ebamugava Liverpooliga.

Oma karjääri jooksul ründava poolkaitsjana pallinud, kuid Cityga liitudes end äärekaitsest avastanud Oleksandr Zinchenko võib alustada nendes tähtsates kohtumistes algkoosseisus, vihjas peatreener Pep Guardiola klubi kodulehele. “Delph ei tule sel nädalal veel tagasi ning Mendy teeb juba trenni, aga mul pole aimugi, millal ta mängukõlbulikuks saada. Oleks aitas meid läinud hooajal kõvasti ning iga mängija teab, et nad on osa tiimist,” andis hispaanlane ülevaate.

Läinud hooajal rekordilised sada punkti teeninud City kavatseb tänavu oma edu korrata. “Me oleme keskendunud – lihtsalt vaadake meid: see, kuidas me iga palli mängime, kuidas väravaid tähistame ning võite naudime. Läinud hooajal saime sada punkti ning oleme siiani keskendunud. Olen tiimiga väga rahul,” kinnitas hulluks geeniuseks tembeldatud peatreener.

Oma alagrupis ainsana punktita jäänud City peab Hoffenheimi vastu võtma võidu selleks, et enda Meistrite liiga edasipääsulootusi märgatavalt parandada. Optibet pakub Manchester City kaheväravalise võidu koefitsiendiks 1.87 ning kui Lyoni vastu mindi koduplatsil alt, siis seekord eksimisruumi enam pole. Kuigi Guardiola kannab veel platsikeeldu ning tiim peab leppima abitreener Mikel Arteta juhendamisega, siis on see tiim tahet täis, tõestamaks enda treenerile, et nad suudavad keerulistel hetkedel näidata oma tõelist klassi.

 

 

scroll to top