fbpx
Close

Mourinho viimane Meistrite liiga mäng Unitedi juhendajana ongi Valencia vastu?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi järjekordne treeneriämber on jälle kõvasti kolisemas ja Jose Mourinho probleemidele pole mõtet järjekordselt keskenduma hakata. Telegraphi andmetel on klubi esimees Ed Woodward suure dilemma ees – kas vallandada portugallane või anda talle veel aega? Prantsusmaa väljaanne RMC Sport andmetel on Zinedine Zidane end uueks tööotsaks valmis panemas ning Mourinho tulevik võib saada selguse juba selle nädala jooksul.

Masendav mängupilt West Hami vastu, mida äärekaitsja Luke Shaw pidas kohutavaks ning õudseks, survestab peatreenerit küllaga ning teisipäeva õhtul, Old Traffordil mängitakse Valenciaga, mis võib “sobiva” tulemuse korral jäädagi Mou viimaseks. Nädala lõpus kohtutakse Newcastle’iga, kes ka läinud hooajal suutis hambutut esitust teinud Unitedit edukalt naksata.

Zidane on Londonis FIFA ürituse raames ning vutimaailma ühe pööraseima CV-ga peatreenereid on RMC andmetel ka inglise keelt õppimas. Zidane’i ja endist Unitedi äärekaitsjat, klubis palavalt armastatud Patrice Evrat nähti koos Londoni olümpiastaadionil ning Prantsusmaa meedia andmetel võib Evra olla 1998. aasta maailmameistri üheks abitreeneriks.

Valencia sai lõpuks oma võidupõua lõpetatud, kui võõral väljakul alistati Real Sociedad tulemusega 1:0. Unitedi viimane võit pärinebki Meistrite liigast, kui Young Boys alistati võõrsil 3:0. Mourinho tiim on siiski näidanud, et Euroopa karikasarjades pingutatakse rohkem ja näidatakse paremat jalgpalli. Seetõttu on, halvast vormist hoolimata, neid ülekohtune maha kanda.

Siiski võib huvi pakkuda “Panus ilma viigita” ning “topeltvõimaluse” turud: Optibet pakub Valencia võidu/viigi koefitsiendiks 1,96 ja uue peatreeneri ootajatele võib see skoor teisipäeva õhtusse suurt rõõmu pakkuda.

scroll to top