fbpx
Close

8. mänguvoor: keda valida Fantasy tiimi kapteniks?

Avatar

Eden Hazard (vasakul). Foto: AP/Scanpix

Premier League’i Fantasy populaarseimateks kapteniteks on sel hooajal olnud Sergio Agüero, Mohamed Salah ning Harry Kane. Palju on kasutatud ka Raheem Sterlingut ja Eden Hazardit või Romelu Lukakut. Kaheksas mänguvoor aga paneb Manchester City või Liverpooli mängijad kahtluse alla – nimelt kohtuvad üliründavad tiimid selles mänguvoorus just üksteisega.

Võtame fookusesse Kane’i, kes lõi Huddersfieldi vastu kaks väravat ning 12,5 miljonit naela maksev ründaja võib ka sel nädalavahetusel Cardiffi oma head hoogu jätkata. Just tema väravad võivad tuua sinu tiimile väga rammusa punktilisa.

Agüero (11,4 mln £) ja Salah (13 mln £) lähevad üksteisega vastamisi ning egiptlase superhoog, mis ta läinud hooajal ebajumala staatusesse tõstis, on raugemas. Siiski on paljud Salahisse uskumas ning vormikõvera langus on vaid ajutine. Selle asemel võib kaaluda Liverpooli vastu skoorinud Hazardit, ent sel hooajal on ta võõrsil skoorinud vaid korra. Ning Chelseat ootabki ees just võõrsilmäng, kuid vastane Southampton ei tohiks Maurizio Sarri hoolealustele väga suurt peavalu tekitama.

Manchester Unitedi tiimist kedagi Fantasysse panna oleks avantüristlik käik, sest käärid Jose Mourinho ja mängijate vahel on erinevate allikate kohaselt vaid suurenemas. Sellest hoolimata kohtutakse Newcastle’iga, kelle tiimi sügavuse ning rahaliste probleemide küsimused on ajakirjanikele sel hooajal üpris korralikult leiba lauale toonud. Lukakut võib küll proovida, kuid 11 mln £ maksev belglane näib koondisekaaslase Hazardi kõrval üpris tühine käik olevat. Selle asemel võib pilgu suunata Tottenhami osava söödumeistri ning karistuslöögispetsi Kieran Trippieri suunas (6,2 mln £).

 

scroll to top