fbpx
Close

Huddersfieldi poolkaitsja pärast 0:2 kaotust Tottenhamile: jätsime neist keskpärase tiimi mulje

Avatar

Harry Kane (paremal) Huddersfieldi vastu. Foto: Reuters/Scanpix

Huddersfield on pärast 0:2 kaotust Tottenhami vastu olnud Premier League’is juba 11 mängu võiduta, ent poolkaitsja Jonathan Hogg usub, et esimene võit sel hooajal pole enam mägede taga. Keskväljamees lausa hõikas välja, et nende esitus jättis Spursist keskpärase mulje.

Laurent Depoitre’i hirmkõva pomm raksatas Tottenhami latti, kuid skoori siiski ei avatud. Kõvast survest hoolimata jäädi Spursile siiski alla, ent näidati tõelist võitlusvaimu. “Tottenham on üks liiga tugevamaid tiime ning nad tulid meie staadionile ja me jätsime neist mulje kui keskpärasest satsist, kui aus olla,” pani Hogg võitlusvaimu pealt. “Tegime suurepärase partii ja tiim mängis fantastiliselt, lõppude lõpuks kaotasime ebaõnne tõttu.”

Spursi loots Mauricio Pochettino pidas vajalikuks eraldi ära märkida Huddersfieldi fännide häälekuse. “Atmosfäär oli uskumatu, nad on fantastilised. Arvan, et tänane õhkkond oli Inglismaa parim. Huddersfield oli avavilest saadik nii agressiivne ning kogu mäng oli raske. Siin on raske võtta kolm punkti,” kiitis argentiinlane nii vastastiimi toetajaid kui pallureid.

 

scroll to top