fbpx
Close

Fulhami loots saatis oma tiimile väga selge sõnumi

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Premier League’i edutatud Fulham on esimese seitsme kohtumisega saanud kirja vaid viis punkti ning viimasest kolmest mängust kaks kaotust teeninud Mattias Käidi koduklubi peab miskit muutma, muidu võib asi inetuks kiskuda. Seda tunnistas ka peatreener Slavisa Jokanovic, kelle sõnu vahendas London Football News.

Pärast 0:3 kaotust Evertonile rõhutas, et tiim peab võimalikult kiiresti mõistma, kus nad asuvad ja mille peale nad mängivad. “Peame mõistma, kus oleme ning kui me ei kohane, siis maksame selle peale väga suurt lõivu. Oleme vaid seitsme mängu vanune Premier League’i tiim ning näitasime iseloomu – olime vaprad ning üritasime enda stiili viljeleda. Siiski, Everton ei teinud mitte miskit vapustavat, kuid veidi rohkem oskusi ja jõudu tõid neile kolm lihtsat väravat,” ärgitas ta enda mehi kiirelt üles ärkama.

“Võtan selle kaotusega kaasa nii häid kui halbu märke. Me alles areneme ja kasvame, ent arenemisruum on väga suur. Peame jätkuvalt olema vaprad ning stabiilsed, üritame leida kiirema lahenduse arenemiseks,” tõttas ta.

scroll to top