Kolmeväravaline edu ehk pääs poolfinaali on tagatud. Või siiski?

Roberto Firmino ja Mohamed Salah. Foto: Reuters/Scanpix

Meistrite liiga veerandfinaalide avakohtumised on peetud ja skoore vaadates näib, et kolmel tiimil pole isegi mõtet tulla järgmisel nädalal mängima. Juventus läheb Madridi 0:3 kaotusseisus, Roma võõrustab Barcelonat 1:4 kaotusseisus, Manchester City kutsub külla Liverpooli seisul 0:3. Ainult Sevillal näib mingigi šanss pakkuda pinget, sest 1:2 kaotus koduväljakul ei matnud veel kõiki võimalusi täielikult maha ja järgmise 90 minutiga võib Münchenis kõike juhtuda.

Optibet on teinud pärast avakohtumisi korrektuure, kus Meistrite liiga tiitlile on peamiseks favoriidiks Barcelona, koefitsendiks 3.25. Kohe on tema kannul Real Madrid, veidi eemal Bayern München ning 6.50-kordselt saab raha tagasi Liverpooli võidu korral. Manchester Cityst enam midagi suurt ei arvata, sest 16.25 koefitsient erilisi lootusi neile ei hellita.

Aga tagasi veerandfinaalide juurde. Juventus peab skoorima Bernabeul kolm ning Real peab jääma väravata. Olgem nüüd ausad, kas see on reaalne? Isegi kui Madrid ja Cristiano Ronaldo ei lähe mängima oma parima koosseisuga, kas siis tegemist on tiimiga, kes pigem ei ründa ja ei ole võidunäljas? Ei. Juventus võib uskuda, pigem peab uskuma, sest miskit muud üle ei jää, kuid pingutagu kui palju tahes, siis avakohtumisega otsustati selles paaris kõik.

Samas seisus on Manchester City, aga nemad pallivad kodus. Liverpool tegi eile ühe võimsama mängu aastate jooksul, kuid kodus palliv City on vähe teine tera. Pep Guardiola ja Meistrite liiga võõrsilmängud pole kunagi olnud tema leib, kuid koduplatsil mängiv Manchesteri sinine meeskond on püha viha täis ning neil pole mitte midagi kaotada. Turmtuli pannakse peale ja kindlasti skooritakse. Aga kui Liverpool skoorib, kasvõi korra, peab City lööma neile viis!

Aga kui on tunne, et City suudab koduplatsil Liverpooli vaka all hoida, siis Optibet annab koefitsendiks 2.70!

Aga Barcelona, kes kohtub Romaga? 4:1 võit tuli kahest omaväravast, ühest kaitsja eksimusest ning ühest vastastiimi halvast puutest. Nad ei olnud ülimalt veenvad ja Lionel Messit suudeti üpris hästi kinni võtta. AS Roma läheb kodus proovima, sest kaotada pole midagi. Magus võõrsilvärav annab neile mingisuguse lootusegi, kuigi Kataloonia gigandile lüüa kolm ja ise hoida taga nulli on üüratult keeruline. Aga mitte võimatu.

Optibet on seadnud korduskohtumise favoriidiks Barcelona, kuid Roma võidu korral saab raha 4.75-kordselt tagasi. Tasub itaallastesse uskuda!

Bayern München on kodus pea kaljukindel ja Sevillal seisab ees hullumeelne ülesanne: skoorida ise vähemalt kaks ja hoida Bayernit võimalikult kaua nulli peal, sest lõppude lõpuks nad ikkagi skoorivad. Sevilla tegi kodus tubli partii, ent kodus palliv Bayern on juba teine tera.

Näib atraktiivne panustada Bayerni kaheväravalise võidu peale, Optibeti koefitsendiks on 1.70.