fbpx
Close

Klopp pärast 3:0 võitu: peame korduskohtumises hullumeelselt rügama

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumises ülimagusa 3:0 võidu saanud Liverpooli peatreener Jürgen Klopp teadis, et rõõmustamiseks on veel liiga vara.

“Võitsime maailma parimat tiimi ehk me tegime väga hea mängu. Oli hea partii, kuid ma pole heast mängust huvitatud: Meistrite liigas loeb ainult edasipääs ja hetkel me poolfinaali veel jõudnud pole. Peame selle jaoks tegema Etihadil meeletut tööd,” sõnas sakslane Sky Sportsile.

“Olime poolajaks 3:0 ees, kuid keegi ei tähistanud eduseisu või tantsinud ringi. Vastasseis kestab kokku umbes 190 minutit ja mitte midagi pole veel otsustatud,” rõhutas Klopp.

“Avapoolaeg oli oivaline. Niimoodi tulebki jalgpalli mängida. Teadsime City tugevusi ning suutsime neid nullida. Olime väga aktiivsed kõikjal väljakul, mängisime vabades tsoonides ideaalselt ja panime väga ilusti nende käigud kinni,” kiitis peatreener oma tiimi.

“Olime kaitses domineerivad ja asetsesime õigel positsioonil ehk palli tagasi võites oli meil kohe suur šanss neid vastu nõelata. Kasutasime seda taktikat väga kenasti, skoorisime kolm suurepärast väravat. Teisel poolajal aga kaitsesime oma väravale lähemal, ei lubanud neil ühtki lööki raami teha ja olime väga keskendunud,” võttis Liverpooli loots mängu kokku.

scroll to top