fbpx
Close

Meeletu ebaõnn tõmbas Romal vaiba alt ja jättis nad raskesse seisu

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Kaks omaväravat, üks halb puude ning kamaluga raisatud võimalusi: niimoodi võib AS Roma kokku võtta oma kohtumise Camp Noul Barcelona vastu. Kui mängu eel eeldati, et Barcelona ei pea eriti pingutama edasipääsu kindlustamiseks, siis tegelikkus oli teine.

Tubli Roma ei näidanud Kataloonia gigandi vastu mingit aukartust ja tuli oma mängu mängima. Itaallased lõid ohtlikke olukordi, ent realiseerimine jättis soovida. Ühel hetkel sai kapten Daniele de Rossi söödule jala vahele ning pall maandus omaväravas. Veidi hiljem taas Barcelona rünnak ja pall põrkas Kostas Manolase põlvest jälle omaväravasse.

Alles kolmas värav oli Barcelona enda mehe jalast, kui Alisson tegi üpris hea tõrje, kuid pall jälle veeres otse Gerard Pique ette, kes nahkkera tühja väravasse lükkas. Irooniline oli, et Pique jäänuks suluseisu, kuid Federico Fazio sööst palli klaarima kattis suluseisu täpselt ära ja värav oli reeglipärane.

Roma lõi küll ühe tagasi, kui Edin Džeko sai karistusalas palli ning veeretas selle Marc-Andre ter Stegenist mööda. Kõik näis kordusmänguks juba kena, kuid kehv puude Maxim Gonalonsilt trahvikastis kukutas palli Luis Suarezi jalale, kes ei eksinud.

scroll to top