fbpx
Close

Klopp võidu järel: me pole Disneyland, kus tekitatakse igal sekundil elevust

Avatar

Foto: Imago/Scanpix

Liverpool on ainus klubi Premier League’is, kes jätkab täiseduga, kui nad koduväljakul Anfieldil võtsid Mohamed Salah’ duubli abil 3:1 Arsenali. Kuigi Jürgen Kloppi masinavärk domineeris kohtumist pea täielikult, siis viimased kümme minutit kuulusid külalistele, kes Lucas Torreira väravast elevust suutsid tekitada.

Klopp jäi tiimiga ülirahule. “Mäng oli briljantne, võttes arvesse, et praegu on käes alles hooaja algus. Esitus oli täis energiat, nälga, võimsust ja kirge, mida kõike on Arsenali alistamiseks vaja. Kuigi viimase kümne minuti jooksul oli pallivaldamine üpris võrdne ning initsiatiiv oli külalistel, siis muidu hoidsime mängu totaalselt kontrolli all. Me pole Disneyland, me ei pea kõiki igal sekundil lõbustama,” rääkis sakslane Sky Sportsile.

Kaotajate leeri peatreener Unai Emery oli veidi rõõmus, sest mängupilt oli paljulubav. “Avapoolajal mängisime väga kenasti kokku. Olid šansid, kuid meie vastu antud penalti oli liiga pehme. Pärast 0:2 allajäämist oli meie reaktsioon hea, lõime võimalusi ning üldjoontes võime optimistlikud olla. Peame pallivaldamise ja kontrarünnakute surmamise kallal rohkem tööd tegema, ent Liverpooli oli meist parem,” selgitas Emery.

scroll to top