fbpx
Close

Inglismaa kõrgliiga üks legendaarsemaid treenereid loodab peagi suurel areenil tagasi olla

Avatar

Arsene Wenger. Foto: AFP/Scanpix

1996. aastast kuni 2018. aastani Londoni Arsenali tüüri juures olnud Arsene Wenger ütles BeIN Sports’ile antud intervjuus, et on mõningatest pakkumistest ära öelnud, kuid tõenäoliselt on ta siiski suurde jalgpalli naasmas.

“Lükkasin mõned head pakkumised tagasi, sest ei tundnud, et ma olnuks valmis. Võib-olla mõistsin, kuivõrd ma omas mullis olin ja võõrandusin ülejäänud maailmast ajal, mil olin veel peatreener. Distantseerumine minu ja meie maailma vahel pani mind kõhklema. Tegin peatreeneritööd 35 aastat ning seega sain mullist väljuda, avada silmad ja see võttis aega. Te näete mind kindlasti veel tegutsemas, aga täpset aega ei oska öelda,” rääkis 69-aastane Wenger.

Prantslane on treenerikarjääri jooksul juhendanud veel ka kodumaa klubisid Nancy’d ja AS Monacot ning jaapanlaste Nagoya Grampus Eighti. Mõistagi seostatakse temaga eelkõige Arsenali, kus ta viis klubi kolmel korral Inglismaa meistriks, seitsmel korral karikavõitjaks ja samuti võideti seitse Community Shieldi ehk Inglismaa superkarikat.

scroll to top