fbpx
Close

Manchester Unitedit šokeerinud Crystal Palace’i peatreener: olime võidu ära teeninud

Avatar

Roy Hodgson. Foto: Reuters/Scanpix

Crystal Palace võttis Manchester Unitedi kodustaadionil Old Traffordil ülimalt üllatava 2:1 võidu, kui Patrick van Aanholti üleminutite tabamus avas peatreeneri Roy Hodgsoni võiduarve. Hodgson täheldas, et šokkvõit oli teenitud.

“Mängijad tegid meeletult tööd ja pingutasid võidu nimel silmnähtavalt, arvan seetõttu, et võit oli teenitud. Nad viigistasid, aga me kohe vastasime. Nad valdasid palju palli, kuid teadsime seda juba ette ning panime käigud kinni. Tegime võimsa tagasituleku,” ütles endine Inglismaa koondise peatreener mängujärgselt meediale.

Viigivärava löönud Daniel James on nüüd kolme Premier League’i mänguga löönud kaks väravat. Walesi koondislane sõnas, et viigivärava järel oli veendunud võidukas tagasitulekus. “Jäime viimases kolmandikus jänni, nad tõmbasid väga hästi kõik käigud kinni. Olen õnnelik, et skoorisin, kuid me pidanuksime lõpus ikkagi oma võtma. Kontrollisime mängu ja ikkagi kaotada on tõeliselt pettumustvalmistav. Ma tõesti uskusin, et pärast viigiväravat võtame sellest matšist võidu,” ütles pettunud ääreründaja.

scroll to top