fbpx
Pealeht / Hispaaniasse / Kas tippkaitsja plaanib Bayernist lahkuda?
Foto: Imago/Jan Hübner/Scanpix

Kas tippkaitsja plaanib Bayernist lahkuda?

Bayern Müncheni keskkaitsja Jerome Boateng tõdes, et ta on hetkel mõtlemas, kas suudab end klubis jätkuvalt motiveerida, olles Bayerniga kogenud kõike ja võitnud kõik, mis võimalik.

29-aastase sakslase auhinnakapp on võimas – kuus Bundesliga võitu ja Meistrite liiga võit on kõige säravamad, millele järgnevad Saksamaa superkarikad ja Saksamaa karikad. Nüüd on mees teada andnud, et võib keskkonda vahetada.

“Olen Bayernis kõike kogenud ning olen vaikselt jõudmas hetke, kus pean iseendale teatud küsimustele vastama,” ütles ta ESPN-ile. “Mida ma pole veel saavutanud? Kas ma, ikka ja jälle, tahan end tõestada samas klubis?”

Kui selline ootamatu käik muutuks reaalsuseks, et Boateng hakkaks uut klubi otsima, siis kosilastest tal puudust ei tuleks: eksklubi Manchester City, kus endine treener Pep Guardiola juba ees, oleks üpris reaalne variant. Kindlasti Manchester United, Barcelona ja ka Torino Juventus oleksid võimelised meest endale napsama.

Vaata lisaks

United saabki oma keskkaitsja? Maguire andis mõista, et tahab Leicesterist lahkuda

Inglismaa koondise keskkaitsja Harry Maguire on mitmete allikate andmetel olnud pikalt Manchesteri tippklubide radaril, kuid …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga