fbpx
Close

Pogba: mulle tehakse meedia poolt liiga

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi rekordost Paul Pogba andis Sky Sportsile mõista, et tema esitusi hinnatakse teisiti kui muude klubide poolkaitsjate omi ning mõõdeteks on löödud väravad ja väravasöödud, mis on tema meelest naljakas.

25-aastane Pogba hooaeg on olnud üle kivide ja kändude ja peatreener Jose Mourinho on mehe mitmel korral ka koosseisust välja jätnud või pingile istutanud. Ka meedia pole Manchester Unitedi poolkaitsjale halastanud, tunneb prantslane.

“Üpris naljakas on see, et mu esitusi ei hinnata keskväljal tehtu osas, vaid väravasöötude ja väravate osas. Ja see on tõsi. Võin teha silmapaistva mängu, aga kui ma ei skoori või ei anna väravasöödu, siis öeldakse, et tegin “normaalse mängu” või mida iganes,” on Pogba otsekohene.

“Aga kui keegi teine teeb säärase mängu, siis võib-olla kroonitakse ta mängu parimaks. Tunnen, et mind hinnatakse teistmoodi, aga see on hea – see paneb mind rohkem pingutama ja näen suhtumist erinevust kui väljakutset, mille võtan meeleldi vastu.”

“Ma siiski üritan skoorida ja anna väravasööte ja nii ongi. Ikkagi tahan oma töö keskväljal ära teha ja kui suudan tiimi aidata nii ründes kui kaitses ja tuua mängu mingit mõju, siis teengi nii. Kui suudan skoorida ja sööta, siis see on veelgi parem,” võttis prantslane asja kokku.

scroll to top