fbpx
Close

Meistrite liiga on muinasjuttude ja üllatuspommide ootel

Avatar

Mohamed Salah (keskel) ja Kostas Manolas (paremal) Foto: AFP/Scanpix

Meistrite liiga poolfinaalide avakohtumised olid skoorilt sellised, kus kõik peaks korduskohtumise osas olema vaid vormistamise küsimus. Aga mitte sellel hooajal, sest üllatuspomme on juba lõhatud ning on põhjust arvata, et lõhatakse uuesti.

Liverpool võitis küll pärast sensatsioonilist kodumängu AS Romat lausa 5:2, mis andnuks ükskõik millisel teisel hooajal vaimse kindluse, et vastasseis on lõppenud. Aga roomlaste ajalukku kirjutatud tagasitulek Barcelona vastu teeb inglastel seest õõnsaks.

Seda õõnsust oli näha kohtumise lõpufaasis, kui Roma lõi kiirelt kaks väravat tagasi ja lähedal oli ka kolmas. Ja seda kõike võõrsil! Kui kodune Stadio Olimpico on võitlusareen, kus pole sel hooajal veel Meistrite liigas endale väravat lastud lüüa ja kus on kaotust maitsnud nii Chelsea kui Barcelona ise, siis naiivne on arvata, et Liverpool pääseb kergemalt.

Optibet on pannud Roma napilt favoriidiks, kelle võidu korral saab raha 2,4-kordselt tagasi.

Lähme julgeks ning eeldame, et ajalugu kordub ja Roma tuleb sellest kaotusseisust välja: valime Optibeti antud täpse skoori ning 3:0, nagu Barcelona vastu: kui nii läheb, siis raha 25-kordselt tagasi!

Roma hoiab puuri puhtana: raha 4,85-kordselt tagasi!

Kodus jälle Real Madridile kaotanud Bayern München näitas küll võimalusterohkem ründemängu, kuid realiseerimisprobleemid said sakslastest võitu. Sellest hoolimata suudeti Cristiano Ronaldo ilus seeria lõpetada ja portugallast kuival hoida.

Aga nagu Liverpoolgi, peab Real olema väga valvel: veerandfinaali korduskohtumises oli Juventus mäletatavasti ühe rünnaku kaugusel lisaajast, kui Bernabeul suudeti hispaanlasi šokeerida ja 0:3 rongi alt välja tulla.

Nüüd on vahe vaid rvärava suurune ning kolme tabamust selleks, et lisaajale minna, ei ole vaja: piisab kahest. Bayern ei saa alla selle endale lubadagi, sest 1:0 võiduga edeneb finaali ikkagi Real.

Väravaid lüüakse selles paaris kohe kindlasti ja Optibet on sellega ka arvestanud – üle 3.5 värava koefitsiendiks on 1,9 ja see näib üpris reaalne, et nii ka läheb.

Real oskab kodus skoorida ja Bayern oskab praeguse peatreeneri Jupp Heynckesi käe all ka võõrsil väravaid lüüa. Kindlasti tasub meeles pidada, et Juventuse vastu puudus Reali kaitseliinis nende kapten Sergio Ramos, kes seekord on sakslaste vastu aga rivis.

 

scroll to top