fbpx
Close

Kas Arsenali mängijad suudavad Wengerile teha väärika lahkumiskingituse?

Avatar

Arsene Wenger. Foto: AFP/Scanpix

Euroopa liiga poolfinaalid erinevad oma kaliibri poolest – ühes vastasseisus on teadatuntud, Meistrite liigas nime teinud tiimid, teises aga finantsiliselt ja võimekuselt klass madalamal asetsevad meeskonnad.

22 aastat Arsenali peatreenerina vastu pidanud Arsene Wenger teatas, et käesolev hooaeg jääb talle klubi eesotsas viimaseks. Kuna liigas midagi märkimisväärset enam saavutada pole, siis näiks Euroopa liiga võit suurepärase lahkumiskingitusena väärikale treenerile. Aga vastas on Atletico Madrid.

Hispaanlaste kivikõva kaitse sai veerandfinaali korduskohtumises kerge hoobi, kui Sportingu vastu saadi kirja esimene kaotus eurosarjas ja lisaaeg oli vaid värava kaugusel.

Optibet näeb Arsenali napi soosikuna, sest koduväljakul ikkagi mängitakse ja Emiratesi toetavad seinad peaksid vajaliku kindluse juurde andma.

Teises poolfinaalis on Marseille selge soosik ning Optibet pakub prantslaste võidukoefitsiendiks 1.65. Eelmises voorus kohtuti samuti Red Bulli tiimiga ning RB Leipzig avaldas Stade Velodrome’il küll kõvasti survet, ent prantslaste viiele väravale neil piisavat vastust ei olnud.

Ka väravaid võib näha. Optibet on selles kindel ning atraktiivsena näib üle 3.5 värava, sest Marseille’ kaitseliin pole olnud just kindlamate killast ja Salzburg oskab väravaid lüüa nii kodus kui ka võõrsil.

scroll to top