fbpx
Close

Juventuse veteran Barzagli usub Ronaldo võimekusse võita Meistrite liiga

Avatar

Cristiano Ronaldo. Foto: SIPA/Scanpix

Juventuse 37-aastane veterankaitsja Andrea Barzagli on klubi rekordostu Cristiano Ronaldo tegemise üle õnnelik ning usub, et portugallases peitub võimekus tuua Itaalia meistritele ülimalt ihaldatud Meistrite liiga trofee, vahendab calciomercato.com.

Viimati 1996. aastal Meistrite liiga võitnud, kuid ajaloo jooksul seitse korda Euroopa võimsaima karikasarja finaalis kaotusekibedust tundnud Juventus on teistest kohtadest väsinud ning on aeg täiendada auhinnakappi. Seitse järjestikust Serie A tiitlit on väga uhke saavutus, ent klubi juhtkond tahab triumfeerida ka Euroopas.

Sada miljonit eurot maksma läinud diil on Barzagli meelest väärt lüke. “Oleme Meistrite liiga favoriidid, sest viimastel hooaegadel oleme saavutanud väga palju, kuid peame nii Serie A kui Meistrite liiga nimel palju võitlema. Me ei muretse Ronaldo pärast – see, et ta pole skoorinud, ei tähenda, et ta enam pole suurepärane tšempion ning temaga koos treenimine on fantastiline. Meil on tänavu tugevam tiim kui varem kuid kevadel loevad ikkagi tulemused, mitte tiimi tugevus;” rääkis koondise eest 73 kohtumist kirja saanud keskkaitsja.

“Loodame, et võidame Meistrite liiga, kuid peame selle nimel meeletult vaeva nägema. See on väga raske, kuid nüüd on meil Ronaldo – mees, kes teab, kuidas finaale võita. Eks näis, kuid ega see kergelt tule,” uskus Barzagli Ronaldo võimetesse.

scroll to top