fbpx
Close

Juventuse tähtmängija Dybala: koroonaviiruse eitajad on nagu lameda Maa teooria uskujad

Avatar

Paulo Dybala. Foto: Imago Images/Scanpix

Mitmel korral positiivse koroonaviiruse testi andnud, kuid nüüdseks sellest siiski vabanenud Torino Juventuse ründaja Paulo Dybala lajatas kõigile skeptikutele, kes koroonaviirust alahindavad või leiavad sootuks, et seda ei eksisteeri.

“Koroonaviiruse eitajad on samal intellektuaalsel tasemel, nagu lapiku Maa teooria uskujad. Rohkem polegi midagi öelda,” sõnas 26-aastane argentiinlane Vanity Fair vahendusel, kes oli viirusega märtsikuus kimpus.

Itaalia kõrgliias tervikuna on koroonaviirusega seoses taas probleeme tekkimas. Kolmapäeva õhtul kohtusid maavõistlusmängus Türgi ja Horvaatia koondised ning viimaste kaitsemängija Domagoj Vida sai matši poolajal teada, et tema antud koroonaproov osutus positiivseks. Selles mängus osalesid mitmed Serie A jalgpallurid: Milan Badelj (Genoa), Marko Rog (Ragnar Klavani klubikaaslane Cagliari Calciost) ja Mario Pašalic (Atalanta). Teisel poolajal sekkusid mängu veel Ivan Perišic (Milano Inter) ja Merih Demiral (Juventus). Pingile jäid Marcelo Brozovic (Inter) ja Hakan Calhanoglu (AC Milan).

Teatavasti ei saanud ka Itaalia koondise juures olla peatreener Roberto Mancini koroonaviiruse tõttu, mil Eesti koondist 4:0 võideti. 11. novembri seisuga saabus Itaaliasse aga kurb tähis, kui veebruarist alguse saanud pandeemiaga on riigis diagnoositud üle miljoni koroonapositiivset. Ligi 43 000 inimest on Itaalias viiruse tõttu surnud.

scroll to top