fbpx
Close

Eriksen tahab Interist minema: see pole midagi, millest unistasin

Avatar

Christian Eriksen. Foto: AP/Scanpix

Milano Interi taanlasest keskväljamees Christian Eriksen, kes selle aasta talvel Tottenham Hotspurist Itaaliasse kolis, andis nüüd mõista, et sooviks taas klubivahetust.

28-aastase Erikseni näol nähti Interis kui loovat mängumeest keskväljale, aga peatreener Antonio Conte käe all on platsile saamine vägagi keeruliseks osutunud. Käimasoleval hooajal on Eriksen ainult kolmes mängus algkoosseisu kuulunud ja vahetatud ligi tunni möödudes pingile. Koondisepausi ajal tunnistas mees, et muresid jagub.

“Sellest ma ei unistanud. Kõik mängijad tahavad võimalikult palju mängida, aga treener otsustab, kes saab väljakule minna. Tegemist on veidra olukorraga, sest fännid tahaksid mind rohkem mängimas näha ja sama tahan minagi. Treeneril on aga teistsugused ideed ja mängijana pean neid austama,” ütles Eriksen TV2 vahendusel.

Eriksenil on sisuliselt seitse nädalat aega, et end Conte silmis tõestada. Seejärel on jaanuar käes ning võimalus meeskonda vahetada. Meedias on läbi käinud ka variant, et teda kavatsetakse Tottenhamile tagasi pakkuda. “Keskendun oma mängule ja kui üleminekuaken avaneb, siis saame näha, kas midagi juhtub või ei,” lisas Eriksen.

Interi hooaja algus pole samuti kuigi edukalt kulgenud. Koduses liigas on kogutud kolm võitu, kolm viiki ja üks kaotust, mis annab Serie A-s seitsmenda koha. Meistrite liigas on kirjas vaid kaks punkti ja alagrupis ollakse nii viimased.

scroll to top