fbpx
Close

Carragher: Liverpool on taas favoriit meistritiitlile, kui jaanuaris tuuakse juurde keskkaitsja

Avatar

Virgil van Dijk koos Joe Gomeziga. Foto: Imago/Scanpix

Liverpooli legendaarne mängumees Jamie Carragher tõi välja oma pikaaegse koduklubi praeguse valukoha, milleks on keskkaitse. Kui sellele positsioonile täiendust talvise üleminekuakna sees ei tule, on Carragheri sõnul keeruline loota Premier League’i võitu.

Teatavasti tabas Liverpooli tänavu suur hoop, kui matšis Evertoni vastu tegi sealne väravavaht Jordan Pickford ränga vea Virgil van Dijkile ja hollandlasest keskkaitsja jaoks on hooaeg läbi. Lisaks sai vigastada ka Fabinho ja pikem vigastuspaus tuleb ette võtta veel Joe Gomezel. Nii on peatreener Jürgen Kloppile jäänud valik keskkaitsja kohale väga väikseks, kuigi hooaega on iseenesest alustatud edukalt, olles kaheksast mängust viis võitnud ja ühe kaotanud.

Meeskonna keskkaitse koha eest peavad nüüd hoolt kandma kaks meest: Joel Matip ja Nathaniel Phillips. Uute täienduste puhul on räägitud Napoli tugitalast Kalidou Koulibalyst, RB Leipzigi mängumehest Dayot Upamecanost ja Brighton & Hove Albionis pallivast Ben White’ist. Carragher igatahes usub, et teise järjestikuse meistritiitli nimel tuleks rahakotirauad avada.

“Arvan, et kui Liverpool palkab jaanuaris keskkaitsja, ja veel heal tasemel, siis suudavad nad pidama saada. Tõepoolest arvan nii,” vihjas Carragher Punching TV vahendusel ilmselt asjaolule, et kui Meistrite liigas on löödud kaheksa väravat ja endale pole ühtegi lastud lüüa, siis Premier League’is on vastavad näitajad 18 ja 16, mis vihjab selgelt probleemidele kaitseliinis.

“Neil on keskkaitse kohal vigastustega mehi ja kui sellele jaanuaris reageeritakse, ollakse mu silmis favoriidid tiitlile. Hetkel arvan, et võimalused on 50:50 Manchester Cityga võrreldes, just Liverpooli tagasilöökide tõttu ning Van Dijki vigastuse pärast. Ma ei usu, et sel hooajal saab vahe olema niivõrd suur City ja ülejäänud meeskondadega, nagu see on olnud mõnel viimasel aastal.”

scroll to top