fbpx
Close

Barcelona suure probleemi ees: ründetalent kuudeks väljas, Depay tulek kahtluse all

Avatar

Lyon's Dutch forward Memphis Depay (C) as Lyon's team celebrates scoring a goal during the French L1 football match between Stade Rennais (FC) and Olympique Lyonnais (OL) on August 11, 2017, at the Roazhon Park, in Rennes, northwestern France. / AFP PHOTO / JEAN-FRANCOIS MONIER

Hispaania tippklubi Barcelona jaoks ei näi mured lõppevat. Kui hiljuti saadi teada, et nende noor ründaja Ansu Fati peab minema põlveoperatsioonile ja jääb neljaks kuuks palliplatsilt eemale, siis nüüd andis Lyoni Olympique’i president teada, et Hollandi koondislane Memphis Depay pole ikkagi Barcelonaga liitumas, nagu veel loetud nädalad tagasi väideti.

Seoses erinevate probleemidega, mis Barcelona klubis valitsevad, sealhulgas palkade kärpimised, klubi presidendi vahetus ja võimekus üldse uusi mängijaid tuua, on siiski pigem tõenäoline, et üleminekuturul ringi vaadatakse. Depay kuulub esmaste valikute sekka, kuid suvel ei suudetud meest Lyoni ridadest üle meelitada. Väideti, kas üldse on üleminek võimalik, aga Barcelona peatreener Ronald Koeman siiski kinnitas seda. “Klubivahetus on kindlasti võimalik. Annan endast parima, sest tahaksin, et ta oleks siin,” ütles Koeman eelmisel kuul Hollandi väljaandele AD.

Lyoni president Jean-Michel Aulas on aga teisel arvamusel. Enesekindlalt väitis ta viimati ja ka nüüdki, et Depay jääb nende mängijaks. “Olin esimene, kes ütles, et Barcelonasse ta ei lähe. Keegi ei kuulanud mind tol korral. Loomulikult jääb ta nüüdki siia,” sõnas Aulas RMC Sport’i vahendusel.

26-aastane Depay on Lyonis 145 kohtumisega 58 väravat löönud ning Hollandi koondises on samad näitajad vastavalt 18 ja 11. Prantsusmaa tippklubiga liitus ründemängija 2017. jaanuaris pärast ebaõnnestunud perioodi Manchester Unitedis ning on nüüdseks mänginud end maailma mastaabis igati pildile. Mulluse hooaja esimeses pooles taastus ta põlvevigastusest, kuid sellest hoolimata oli ta edasi rivis ning aitas Lyonil Meistrite liigas jõuda ka poolfinaali.

scroll to top