fbpx
Close

Neville: Tottenhami Premier League’i võit oleks erakordne, kuid see äratakse konkurentide fännid üles

Avatar

Gary Neville. Foto: AFP/Scanpix

Sky Sports’i teleekspert ja endine Manchester Unitedi mängumees Gary Neville rääkis, et kui Jose Mourinho suudaks Tottenham Hotspuri liigavõiduni viia, oleks tegemist uskumatu saavutusega. Samal ajal oleks inglase sõnul see paras šokk peamiste konkurentide, näiteks Unitedi, Chelsea ja Arsenali poolehoidjatele.

“Ütlesin mõne nädala eest Monday Night Football saates, et Spurs ei suuda liigatiitlit võita, ja endiselt arvan sama. Aga nõustun Jamie Carragheriga, et tegemist oleks kõige erakordsema looga näha Jose Mourinhot Tottenhamiga võitmas Premier League’i. See oleks midagi, mis ärataks üles Chelsea, Manchester Unitedi ja Arsenali fännid. Tegemist oleks ühe vägevaima looga, sest Tottenham ei võida liigatiitleid! Mourinhol on olemas ründajad, et seda siiski saavutada. Mõtled ründejõule ja väravale – see on uskumatu,” ütles Neville oma taskuhäälingu The Gary Neville Podcast vahendusel.

Eraldi tõi Neville esile ka Tottenhami võtmemängija Harry Kane’i, kelle väravast võitis Tottenham viimati West Bromwich Albioni ning Inglismaa koondislasele oli tegemist ühtlasi Premier League’i 150. väravaga. “Ainus asi, mis suudab Harry Kane’i peatada igas mängus kõike tegemast ja iga rekordit purustamast, on vigastus. Premier League’i ajaloo parim ründaja on kahtlemata Alan Shearer, mis puudutab tema väravarekordit. Ta on parim number üheksa ründaja, kellega Inglismaa koondises koos olen mänginud. Seaksin ta esile koos Wayne Rooney’ga. Ja Harry Kane’il on oma mängus nendega mentaalses osas nii palju sarnasust – külma närviga ja ei näi kohkuvat, kui luhtab võimaluse või väravavaht teeb tõrje. Ta tuleb tagasi ja teeb õiget asja. Värava löömine on protsess, mille käigus ta teab, kus värav asub. See on metoodiline ja ta on briljantne. Ta on suurepärane professionaal ja Inglismaa on õnnelik, et ta on olemas.”

scroll to top