fbpx
Close

Juventuse esimees: terve maailm tahab, et Pirlo kaotaks

Avatar

Juventus' starting eleven pose for a group picture during the Supercoppa Italiana final football match between Juventus and Lazio at the King Saud University Stadium in the Saudi capital Riyadh on December 22, 2019. (Photo by Fayez Nureldine / AFP)

Itaalia valitseva meistri Torino Juventuse esimees Andrea Agnelli ütles Football Italia vahendusel antud intervjuus, et kõik ootavad pikisilmi Juventuse uue peatreeneri Andrea Pirlo esimest kaotust Serie A-s. Seni on võetud kaks võitu ja üks viik.

“Maailm meie ümber ootab õiguse mõistmisel meile mõningaid kaotusi. Konkreetselt Pirlo puhul oli puudu hooaja-eelsetest mängudest ja esimesest kogemusest pingi juures olemisest. See tähendab, et peaksime kaasama tema esialgset suunda, mis ei saa olema takistustest vaba. Hetkel, mil komistame, püüab maailm Juventust torgata meie otsuste tõttu. Praegune taustajõudude kooslus on esimene omanäoline modernne, mida näen. Igal on oma ülesanne ja kõik tegutsevad oma rollis teadlikult,” selgitas Agnelli Pirlo olukorda, kes võttis suvel ameti üle Maurizio Sarrilt.

Hiljuti puhkes skandaal Juventuse ja Napoli vahelise liigamängu tõttu. Nimelt jättis Napoli Torinosse sõitmata, sest kaks mängijat olid andnud positiivse koroonaproovi ja kohalik terviseamet ei lubanud reisi ette võtta. Serie A poolt määrati aga 0:3 tehniline kaotus. “See on lugu Napoli, spordiõigusorgani ning mängude korraldajate vahel. Oleme sellest eemal, meid ei pane see muretsema,” kommenteeris Agnelli omade poolt vaadates kergelt tulnud võitu.

Mida arvab Agnelli ideest Serie A play-off mängudest, kui koroonaviirusest tingituna peaks riigis olukord keerulisemaks muutuma? “Kui üks alustab mängu ja jagab kaardid, siis ei muuda sa reegleid sõltuvalt sellest, millised kaardid sul on. Võistlussari, mis algab ühtmoodi, peab ka samamoodi lõppema. Protokoll, mille jalgpalliliit on meile andnud kokkuleppel terviseministri, spordiministri ja teaduse tehnilise komiteega, on piisav, et lõpetada hooaeg sujuvalt, kui see on õigesti rakendatud.”

scroll to top