fbpx
Close

Juventus püüab Ronaldot endale meelitada?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Real Madridiga kõik võitnud ning viimasel kolmel aastal Meistrite liigat ainuisikuliselt valitsenud Cristiano Ronaldo lepingutrall pole veel lõppenud ning õhus on siiski võimalus, et portugallane lahkub suvel klubist, kui Reali president Florentino Perez ei jõua superstaariga rahaasjus kokkuleppele. Olukorda monitoorib Juventus, kes on ikoonist huvitatud.

33-aastane Ronaldo aitas Portugalil jõuda MM-i kaheksandikfinaali, kus 1:2 skooriti alistuti Uruguaile ning asuti koduteele. Nüüd, kui staari jaoks on MM läbi, hakkab pihta klubielu üleminekusaaga ning jätkuvad spekulatsioonid. Tuttosporti andmetel on Ronaldo avaldanud, et Juve köidab teda ja on huvitatud nende ridades pallimisest.

Tegemist oleks võimalusega tõusta Juventuse üheks säravaimaks palluriks, kes sel sajandil mustvalget särki kandnud. Klubil on võitmata vaid üks tiitel ja selleks on Meistrite liiga. Viimase nelja aasta jooksul on pallitud kahes finaalis, kuid mõlemale Hispaania suurklubile on ikkagi kaotatud. Juventus on nõus riskeerima ja võimaluse korral napsama endale Ronaldo, kes on maailmale end tõestanud kui suurte mängude mehena.

scroll to top