fbpx
Close

Võit Kolumbia üle viiks Inglismaa eufooriasse ning paneks triumfi uskuma

Avatar

Foto: Focus Images/Scanpix

Inglismaal on suurepärane võimalus sillutada endale jõukohane teekond MM-i finaali. Kuninganna Elizabeth II on näinud oma silmaga, kuidas tema riik finaalis mängib. Praegustest koondislastest pole seda näinud keegi, isegi mitte peatreener Gareth Southgate. Nüüd on võimalus pakkuda oma rahvale üks meeldejääv turniir, kuid selleks tuleb kõigepealt alistada Kolumbia. Kas see on tehtav?

Kolumbia pääses kaheksandikfinaali läbi raskuste, kui avavoorus alistuti Jaapanile, ent Poolat ja Senegali võideti ja grupivõit tõi vastaseks Inglismaa. Rõõmustamiseks pole täielikult põhjust, sest nende säravaim täht James Rodriguez sai Senegali vastu vigastada ning pole siiani kindel, kas loov poolkaitsja inglaste vastu mängib.

Inglismaa kaotas Belgiale ning võib pigem tunda kergendust, sest muidu peaksid nad kohtuma Jaapaniga ning edasipääsu korral omakorda Brasiiliaga. Nüüd tuleks pärast kolumblaste alistamist mõõtu võtta Šveitsi või Rootsiga. Kaotus tähendas tegelikult võitu, nagu paistab.

Optibet pakub mõlema tiimi skoorimise koefitsiendiks 2,25. Viimases kuues Inglismaa kohtumises on skoorinud mõlemad tiimid, nii et miks mitte ka seekord? Kui Panama suutis, siis ega Kolumbia pehmem pole.

scroll to top