fbpx
Close

Wenger ülistas Mbappet: ta hakkab vutimaailma domineerima

Avatar

Nabil Fekir ja Kylian Mbappe. Foto: Reuters/Scanpix

Pärast kaheksandikfinaalis kahte löödud väravat räägitakse Kylian Mbappest ülivõrdes. 19-aastane megatalent aitas Prantsusmaa veerandfinaali ning tema esitus Argentina vastu oli jõuline, sirgjooneline ja pidevalt ohtlik vastastele.

Arsenali ekspeatreener, Prantsusmaa noortesüsteeme hästi tundev ja noormängijatega klubi eest ilusaid esitusi pakkunud Arsene Wenger oli Mbappe oskustest sillas. “Alates avavilest hakkas ta argentiinlasi ründama. Ta oli ohtlik peaaegu, et igal mängu hetkel ning kui ta pidi olema otsustusvõimeline, siis ta tegi õige otsuse. Me ei tohi unustada, et ta on alles 19-aastane. Peame mõistma, et ta on sellises vanuses juba säärast taset näitamas,” ütles prantslane BeIN Sportsi jalgpallistuudios.

“Kui ta oli 17-aastane, siis ta pallis Monaco ridades ja näitas oivalist statistikat. Kui nii noor suudab näidata selliseid numbreid, siis see tähendab, et ta on väga efektiivne niivõrd noore talendi kohta. See näitab, et temast saab üks viiest-kuuest pallurist, kes domineerivad vutimaailma,” ei olnud prantslane kiitusega kitsi.

scroll to top