fbpx
Close

Pogba finaalist: suhtume mängu teisiti kui EM-il Portugali vastu

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Kaks aastat tagasi jõudis Prantsusmaa MM-finaali, ent kaotas lisaajal Portugalile. Sel turniiril säravaid esitusi pakkunud Manchester Unitedi ja Prantsusmaa koondise poolkaitsja Paul Pogba kinnitas, et seekord suhtutakse finaali teisiti.

Ka EM-finaalis oldi favoriidid, kuid sellest hoolimata suutis enamik ajast Cristiano Ronaldota mänginud Portugal neid üllatada, nagu seda võiks teha ka Horvaatia. Pogba on kindel, et tiim on kaotusest väga palju õppinud. “Me ei suhtu tänavusse finaali nagu kaks aastat tagasi. Ma tõsiselt loodan, et me ei komista nii nagu tollal, sest 2016. aasta suvepuhkus polnud tore. Tean, kuidas kaotus maitseb ja see maitseb väga mõrudalt,” ütles Pogba pressikonverentsil.

“Ma ei hakka valetama – me arvasime, et oleme võitnud. Kui poolfinaalis võitsime Saksamaad, olime juba oma peas karikat tõstmas, sest Portugal polnud sakslastega võrdväärsel tasemel. Nüüd on asjalood teisiti ehk me ei taha seda sama viga teha ning lähme finaali teistmoodi mängima,” kinnitas ta.

“Me pole favoriidid. Horvaadid on käinud läbi tule ja vee ning nad tahavad samuti võita. See on MM-finaal ehk ees seisab suurepärane, kuid ka raske mäng raskete vastastega.”

scroll to top