Juba avaminutil skoorinud Lukaku ja Inter lülitasid Cagliari karikasarjas konkurentsist

epa08029898 Romelu Lukaku of Inter celebrates after scoring the 2-1 during the UEFA Champions League Group F match between Slavia Prague and Inter in Prague, Czech Republic, 27 November 2019. EPA/MARTIN DIVISEK

Itaalia karikavõistlustel peeti teisipäeval ära järgmised kolm kaheksandikfinaalmängu. Napoli alistas 2:0 Perugia, Lazio 4:0 Cremonese ning Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio jäi võõrsil Milano Interile 1:4 alla.

Romelu Lukaku avas esimesel minutil Interi eest skoori, kui Cagliari uruguaylasest poolkaitsja Christian Oliva andis belglasele ekslikult jooksu peale söödu ja pall oli mõni hetk hiljem ka võrgus. Borja Valero kasvatas poolajaks eduseisu kahele ning 49. minutil oli Lukakul ka teine tabamus kirjas. Kuigi 73. minutil heastas Oliva oma vea ja tõi 1:3 seisuga veel mängu põnevust tagasi, kustutas igasugused lootused lõplikult 81. minutil keskkaitsja Andrea Ranocchia.

Ragnar Klavan sel korral väljakule ei pääsenud ja vaatas matši varumeeste pingilt. Cagliari jaoks on nii teekond karikasarjas selleks hooajaks lõppenud ja Inter jääb veerandfinaaliks vastast ootama paarist Fiorentina – Atalanta. Torino kohtub AC Milan – SPAL paari võitjaga, Napoli mängib Lazioga ning viimase vastasseisu moodustavad Parma – AS Roma ja Udinese – Torino Juventus paaride võitjad.