fbpx
Close

Itaalias mängitakse viimases voorus elu ja surma peale

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Itaalia meistriliiga on sel hooajal pakkunud kõvasti põnevust ning ka pärast Juventuse meistrikstulekut on viimases voorus õhus meeletu põnevusmäng. Mängus on Meistrite liiga koht ja kodus palliv Lazio peab vältima kaotust, et kvalifitseeruda kõrgemaisse Euroopa vutisarja, Inter ei saa rahulduda muu kui võiduga.

Kui mõni voor tagasi tundus, et Interi lootused on kustunud, sest kaotus Juventusele ja üllatuslik alistumine Sassuolole röövis neilt kuus väärtuslikku punkti, siis Lazio libastumised Crotone ja Atalanta vastu on teinud vastasseisu hoopiski põnevamaks. Tiimide vahel on kolm punkti ja Inter teab, et omavaheliste mängude võrdluses ollakse Laziost etemad. Mäng San Sirol jäi väravateta viiki ehk võidu korral tõuseb Inter neljandaks ja võtab viimase Meistrite liiga koha.

Õli valab tulle fakt, et Lazio põhiline keskkaitsja Stefan de Vrij mängus Interiga kaasa ei tee, sest hollandlane liitub suvel just Interiga. “Ta pole tippvormis,” sõnas Lazio peatreener Simone Inzaghi pärast 2:2 viiki Crotonega.

Kodus palliv Lazio omab kerget koduväljakueelist ja Optibet pakub nende võidukoefitsiendiks 2,45. Interil on see veidi suurem ehk 2,75. Tegelikult vaadates võõrsilmängude statistikat, on Inter pallinud viimasel ajal just kodust eemal paremini, kaotades viimase viie kohtumise jooksul vaid korra ja sedagi Torinole, kirjas on ka kaks viiki Atalanta ja AC Milani vastu, võidud tulid tabeli teise poole tiimide ehk Chievo ja Udinese vastu. Kodus aga on võetud kaks järjestikust kaotust.

Laziol on kodumängude vorm kenam, sest kaotust pole tunnistatud. Kolm viiki ja kaks võitu, nendest viigid Atalanta, AS Roma ja Bologna vastu.

 

 

Optibet ei usu, et Inter lööks Laziole rohkem kui korra. Juventusele suudeti lüüa kaks, ent muidu pole esikuuikus paiknevate tiimide vastu suudetud lüüa üle ühe värava.

Aga tulekul on ka ründajatevaheline klaarimine: kellest saab selle hooaja suurim väravakütt? Vigastusest taastumas Lazio äss Ciro Immobile juhib tabelit 29 väravaga, Interi väravamasinal Mauro Icardil on kirjas 28 tabamust. Nüüd on need mehed vastamisi, eesmärgiks võtta väravaküti tiitel ning aidata oma tiim Meistrite liigasse, kus saaks enda tõelist taset näidata.

 

 

 

scroll to top