fbpx
Close

Kumb lõpetab hooaja tiitlita – kas Chelsea või Manchester United?

Avatar

Romelu Lukaku ja Marcus Rashford. Foto: AFP/Scanpix

Mõlemad klubid on sel hooajal komistanud otsustavatel hetkedel ja seetõttu jäänud tiitlitest, mida nad soovisid võita, kaugele. Chelsea kahvatu liigahooaeg ja Unitedi väljakukkumine Meistrite liiga kaheksandikfinaalis võivad saada palsami enda haavadele, kui koju toodaks FA karikas.

FA karikasarjas pääsesid mõlemad tiimid kordusmänguta, kui Chelsea alistas Hull City, Leicesteri ja Southamptoni ning edenes finaali; United pidi nägema veidi rohkem vaeva, sest Huddersfieldile ja Brightonile järgnes Tottenham, kes sel hooajal mängis kõik kohtumised Wembleyl ehk omas koduväljakueelist. Sellest hoolimata võttis Manchesteri punane klubi väärika võidu ja edenes finaali.

Sel hooajal on tiimid omavahel kohtunud kahel korral ning saldo on viigis – võit Chelseale ja Unitedile, väravaidki on löödud võrdselt. Omavahel on FA karika finaalis kohtutud kahel korral – 1994. aastal võitis United 4:0, 2007. aastal võttis Chelsea võidu lisaajal 1:0, olles esimene tiim, kes uuel Wembleyl FA karika enda pea kohale tõstnud.

Optibet hindab tiime üpris võrdseks ning üliväike eelis on Unitedil kelle võidu korral saab raha 1,8- kordselt tagasi. Panus ilma viigita tähendab, et viigi korral kantakse teile panustatud summa kontole tagasi.

Aga räägime väravalööjatest. Optibet näeb, et põhilised skoorimiskandidaadid on Chelsea poolelt Olivier Giroud ja Alvaro Morata. Viimastes mängudes on peatreener Antonio Conte kasutanud mehi vaheldumisi, ent Giroud oli just see, kes Liverpoolile kohtumise ainsa värava lõi ja magusad kolm punkti tõi. On tõenäolisem, et just prantslane alustab algkoosseisus.

Unitedi poolelt on Romelu Lukaku ja Marcus Rashford peamised kahtlusalused, kes võrku võiksid sahistada. Kuigi Rashford on saanud alustada tipuründaja positsioonil, sest Lukaku on olnud kuu aega vigastatud, siis on väga tõenäoline, et näeme terveks saanud belglast ikkagi algkoosseisus. Rashford võib sekkuda pingilt, kui mängu on vaja tuua teravust.

scroll to top