fbpx
Close

SUURE MÄNGU EEL: haavade lakkumiseks sobilik lohutusfinaal

Avatar

Sergio Agüero koos Leroy Sanega väravat tähistamas. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Manchester City unistus nelikvõidust liigub taas järgmisse hooaega, kuid äsja Premier League’i tiitlit kaitsnud tiim võib tänavu tõsta pea kohale lausa kolm karikat. Mis sest, et ihaldatuim Meistrite liiga trofee rändab liigarivaali rüppe… sellest hoolimata loetakse FA karikat väärikaks tiitliks, mille nimel tasub pingutada.

Pep Guardiola hoolealustel seisab laupäeva õhtul kell 19 finaalis ees Watford, keda on viimasel kümnel korral võidetud ja keskmiselt on City neile igal korral löönud 3,2 väravat. Viimasel ajal pole City enam niimoodi mängudes kõmmutanud – üheteistkümnest viimasest kohtumisest kaheksas on helesinisärgid skoorinud kaks või vähem korda. Samal ajal aga on kaheksast seitse korda tehtud nullimäng.

Kõva kaitse, aga vaibunud rünnak võib meile Wembleyl tuua väheskoorilise mängu. Optibet pakub alla 2,5 värava korral koefitsiendiks 2.49. Tuleb meeles pidada fakti, et City väravamasin Sergio Agüero on viimase seitsme aastaga löönud FA karikasarjas 18 väravat – selle perioodi jooksul pole keegi suutnud nii palju kõmmutada.

Kui argentiinlane oma hoogu jätkab, siis tema tabamuse korral saad raha 1,7-kordselt tagasi.

 

scroll to top